Neablatīva atjaunošanās

lāzera iedarbība uz ādu neablatīvās atjaunošanās laikā

Fizioloģiskā novecošanās, kas saistīta ar laika ritējumu un ārējo faktoru ietekmē, ir dabisks un neizbēgams dzīves aspekts, kas ietekmē visas cilvēka ķermeņa un audu funkcijas, tostarp ādu.

Dabisko novecošanās procesu paātrina ārējie vides faktori (ultravioletais starojums, dūmi, alkohols, piesārņojums u. c. ). Šo novecošanās procesu sauc par fotonovecošanos. Tas viss izpaužas kā retināšana, ādas elastības zudums un nokarāšana, grumbu parādīšanās, nevienmērīga ādas krāsa, pigmentācijas un virspusējo asinsvadu parādīšanās, kā arī ādas virsmas nelīdzenumi.

Neablatīva ādas atjaunošana ir kosmētiska procedūra, kuras mērķis ir ārstēt ādas novecošanās izpausmes, uzlabot tās tekstūru un elastību, likvidēt grumbiņas, pēcaknes rētas, vecuma plankumus un tajā pašā laikā tai ir minimāla traumatizācija un īss rehabilitācijas periods.

Mūsdienu pieeja ādas atjaunošanai arvien vairāk tiek papildināta ar minimāli invazīvām procedūrām ādas novecošanai.

Nablīvā ādas atjaunošana ir efektīvs risinājums ādas izskata, krāsas un tekstūras uzlabošanai bez ilga atveseļošanās perioda, kas ir ļoti svarīgi sociāli aktīviem pacientiem.

Ir vairāku veidu lāzeri un impulsu gaismas sistēmas neablatīvai ādas atjaunošanai. Katrs no dažādajiem viļņu garumiem selektīvi ietekmē izvēlētos mērķus darbības iekšējā ādā (struktūrā) noteiktā iespiešanās dziļumā. Šādas ietekmes mērķis ir likvidēt asinsvadus, pigmentētos bojājumus, kā arī uzsākt neokolaģenēzi. Katra pacienta ārstēšanai individuāli jāizvēlas pareizais lāzera avots un impulsa gaismas spektrs.

Kā tas strādā?

Neablatīvas ādas atjaunošanas metode var būt gan frakcionēta, gan ne. Neablatīvā lāzeratjaunošanās tiek veikta, izmantojot tādus lāzeravotus kā Er: Glass 1540 nm frakcionētais lāzers, Nd: YAP 1340 nm frakcionētais lāzers, Nd: YAG neablatīvs lāzers, kas iekļūst dziļi ādā bez tās iztvaikošanas. Šīs tehnikas priekšrocība ir tāda, ka procedūras laikā netiek veikta daļēja vai pilnīga epidermas noņemšana, tādējādi novēršot ādas foto un hronovecošanās problēmas SmartXide DOT ierīcei ir īss rehabilitācijas periods, jo nav nepieciešams gaidiet epidermas atjaunošanos.

Frakcionēta neablatīva lāzerterapija rada mērķtiecīgu un kontrolētu audu denaturāciju lielā dziļumā atsevišķu mikrokolonnu veidā, ko ieskauj atsevišķi, neskarti audi. Šis aspekts ir galvenā priekšrocība salīdzinājumā ar tradicionālajām, nedalītajām metodēm. Tiklīdz ir notikusi audu denaturācija mikrokolonnās, sākas atveseļošanās process, tas noved pie jauna kolagēna veidošanās un ādas lobīšanās, līdz ar to arī tās dishromijas likvidēšanas. Šo procesu paātrina resursu pieejamība, kas ātri nonāk no veselīgu audu daļām, kas ieskauj lāzera denaturētās zonas.

SmartXide DOT lāzera sistēma ir inovatīva četru enerģijas avotu kombinācija vienlaikus vienā ierīcē. DOT tehnoloģija ir īpaši izstrādāta dažādas sarežģītības neablatīvas ādas atjaunošanas procedūrām. DOT1540 ir daudzplatforma, kas aprīkota ar lāzeru (Er: Glass un Nd: YAP) impulsa gaismas avotu. Tas dod iespēju selektīvi cīnīties ar nepilnībām un ādas novecošanas pazīmēm, atjaunojot ādas elastību, likvidējot sīkās krunciņas un kapilārus.

Frakcionēts lāzers ER: STIKLS

Er: Stikla lāzers ar viļņa garumu 1540 nm, šī viļņa garuma absorbcija ūdenī rada mikrokoagulācijas zonas (punktus) audos, kas izraisa kolagēna šķiedru stimulāciju un pārveidošanu. Šo lāzeru ieteicams lietot plānai ādai, mērenām grumbām un pēcaknes rētām. Vienreizējas lāzera apstarošanas laikā tiek izveidoti tūkstošiem punktu (frakcionēta tehnoloģija) ar diametru 100 mikroni, kas aptver veselo audu daļas, epidermas barjera paliek neskarta.

Frakcionēts ND: YAP LASER

1340 nm Nd: YAP uzgalis nodrošina spēcīgāku iekļūšanu audos ar lielāku trieciena dziļumu, lai noņemtu rētas un rētas, kā arī rētas pēc pinnēm.

infrasarkanā sprausla

Infrasarkanās sprauslas viļņu garuma diapazons (750-1800 nm), infrasarkanais spektrs ir ļoti labi absorbēts ūdenī. Infrasarkanais starojums ir absolūti drošs, ilgstoši karsējot dziļi dermā. Infrasarkanais vāciņš ir paredzēts vaļīgai, nokarenai ādai, saspiežot un stimulējot jaunu kolagēna šķiedru augšanu. Šāda starojuma darbība ir saistīta ar augstu atjaunojošo un liftinga efektu.

FT zibspuldzes gaismas stiprinājums

Iespēja izvēlēties no 5 dažādiem maināmiem gaismas filtriem (starojuma spektrs no 500-1200 nm līdz 650-1200 nm) piedāvā daudzpusīgu un daudzfunkcionālu līdzekli fotoatjaunošanai, asinsvadu un pigmentu patoloģiju ārstēšanai, kā arī fotoepilācijai.