Ādas atjaunošana ar plazmoliftinga procedūru

Visefektīvākais veids, kā atjaunot dziļos ādas slāņus, ir tos apstrādāt ar asins plazmu. Materiālam, kas iegūts no pacienta ķermeņa šķidruma, ir daudz priekšrocību. Galvenais no tiem ir ķermeņa atgrūšanas trūkums un alerģisku reakciju rašanās izslēgšana. Krievijas zinātnieku izstrādātās plazmas pretnovecošanās tehnoloģijas tiek aktīvi izmantotas mūsdienu medicīnā un kosmetoloģijā.

plazmas ādas atjaunošana

Plazmoliftinga procedūras iezīmes

Plazmoliftings ietver invazīvu iejaukšanos problemātiskajās ķermeņa zonās. Aktīvās vielas lomu šajā gadījumā veic pacienta plazma. Ievadot to organismā, ievērojami palielinās trombocītu skaits, ar to palīdzību palielinās audu elastība un elastība. Jau pēc pirmajām medicīniskām manipulācijām pacienti jūt ādas stāvokļa uzlabošanos. Turklāt iegūtais efekts saglabājas ļoti ilgu laiku.

Ādas atjaunošanas procedūra neizraisa sāpes un diskomfortu. Iekaisuma rašanās vai infekciju iekļūšana ir absolūti izslēgta.

Indikācijas plazmoliftingam

Ādas atjaunošana ar asins plazmu ir ideāls veids bojāto audu atjaunošanai. Tas ir parakstīts pacientiem, kuriem ir šādas problēmas:

  • mīmisko grumbu parādīšanās;
  • vecuma plankumu veidošanās;
  • samazināta tauku dziedzeru funkcionalitāte;
  • nepietiekams epidermas mitrums un biezums;
  • pinnes klātbūtne un pūtītes pēdas.

Pretnovecošanas injekcijas tiek nozīmētas tikai pēc rūpīgas izmeklēšanas un laboratorijas testiem. Injekcijām venozās asinis ņem vismaz 100 ml tilpumā. Bioloģiskā materiāla daudzums ir atkarīgs no ādas problemātiskās zonas. Lai nodrošinātu absolūtu nesāpīgumu, plazmoliftinga procedūru papildina ar anestēzijas ziežu vai krēmu lietošanu.

Maisījuma sagatavošana ādas atjaunošanai tiek veikta pacienta klātbūtnē. Iegūtā plazma ļoti ātri tiek ievadīta dziļajos ādas slāņos. Saskaroties ar gaisu, zāles mēdz sarecēt un zaudēt ārstnieciskās īpašības. Izkliedējot pa apstrādāto ādas zonu, zāles ātri novērš grumbas un strijas, kā arī uzlabo ādas krāsu.