Kā atjaunot roku ādu?

Daudzas sievietes prāto, kā atjaunot roku ādu, jo rokas ir viena no redzamākajām vecuma zonām. Un, ja jūs joprojām varat kaut kā aizsegt kaklu ar kabatlakatiņu, tad paslēpt rokas bez liekām aizdomām ir gandrīz neiespējami. Ādas skaistuma saglabāšana vairākus gadu desmitus nav viegls uzdevums, tomēr mūsdienu metodes un tehnoloģijas ļauj ne tikai saglabāt bijušo skaistumu, bet arī atgriezt zaudēto. Protams, šis process prasa zināmu laiku un pūles, taču rezultāti iepriecinās jūs un apkārtējos. Ir daudz dažādu noslēpumu un nianšu, kas piemērojamas pilnīgi dažādās jomās, bet palīdz sievietei saglabāt rokas ideālā stāvoklī.

Praktiski ieteikumi

Pirmais skaistu roku noteikums – jo ātrāk sāksi kopt savas rokas, jo ilgāk varēsi saglabāt to dabisko skaistumu. Ideālā gadījumā par savu ādu jārūpējas jau no mazotnes, taču nekad nav par vēlu sākt. Roku ādas atjaunošana būs vieglāka, ja āda būs kopta, maiga un elastīga. Pareizs lēmums būtu izvēlēties pilnu roku kopšanas līdzekļu klāstu, kurā būs gan mīkstinoši, gan mitrinoši, gan barojoši, gan attīroši līdzekļi.

sezonas aprūpe

Tajā pašā laikā neaizmirstiet par sezonālo aprūpi. Tā, piemēram, ziemas sezonā jāparūpējas par papildu aizsardzību roku ādai un jāizvēlas īpašs krēms, kas pasargās ādu no sausuma (aukstumā karstuma laikā āda zaudē lielu daudzumu mitruma apmaiņa), pakļaušana zemām temperatūrām un atmosfēras parādībām. Vasaras periodam ir svarīgi parūpēties par tāda krēma iegādi, kas pasargās no saules apdegumiem – tiešu saules staru iedarbība uz ādu nebūtiski ietekmē.

Kosmētika jālieto vismaz divas reizes dienā. Tajos gadījumos, kad rokām ir papildu slodze - daudz strādājat ar papīriem, pie datora, nereti šā vai tā dēļ jāmazgā rokas - krēmu var uzklāt daudz biežāk.

Atjaunošanās procedūras

Faktiski ādas atjaunošana uz rokām neatšķiras no sejas ādas atjaunošanas, tāpēc ir pilnīgi iespējams izmantot līdzīgas metodes:

  • mitrinošs,
  • uzturs,
  • attīrīšana,
  • pīlings,
  • masāža,
  • īpašas maskas un vannas.

Ir arī vērts padomāt, ka jums ir jāsastāda sava individuālā kopšanas programma - tas ir fakts, ka rokas ir vairāk pakļautas nelielām mehāniskām traumām (piemēram, iegriezumiem), tāpēc dažas maskas jālieto uzmanīgi, lai tās nekairinātu. mazākās brūces. Neizmantojiet produktus un preparātus, kas var izraisīt alerģiju vai kairinājumu.

roku ādas atjaunošanas cimdi

Vēršoties uz konsultāciju pie kosmetologa-dermatologa, ir lietderīgi uz pieņemšanu ņemt līdzi kosmētiku, ko lietojat - tā speciālists spēs orientēties konkrētā produkta jautājumā, ieteikt mūsdienīgas metodes radušos problēmu risināšanai un izvēlieties atjaunojošu krēmu, kas ir piemērots jūsu ādai. Individuāla kopšanas līdzekļu izvēle ir ārkārtīgi svarīga – kā zināms, jebkuras problēmas ir diezgan specifiskas, tāpēc izmantot vienādas metodes dažādiem ādas tipiem ir, maigi izsakoties, nepraktiski.

Protams, atjaunot rokas var ne tikai ar dažādiem krēmiem. Laba kosmetoloģijas klīnika Jums piedāvās plašu dažādu pretnovecošanās procedūru klāstu, tai skaitā medicīniskās procedūras, aparatūru, salonu un citas. Atjaunošanās ir iespējama arī mājās, šim nolūkam varat izmantot dažādus tautas līdzekļus, no kuriem daudzi ir diezgan efektīvi.

Mājas kosmētiskās procedūras parasti balstās uz diezgan vienkāršām, nesarežģītām sastāvdaļām. Nav vajadzīgi ne svari, ne kaut kas konkrēts, gandrīz visas receptes tiek aprēķinātas pēc acs. Atjaunot rokas mājās nav pārāk grūti, galvenais ir pieiet jautājumam uzmanīgi un izsvērti.

Līdzās citiem produktiem mūsdienu sievietes izmanto arī cimdus un zeķes ar speciālu impregnēšanu. Mitrinošās gēla zeķes un cimdi ir pieprasīti gan mājsaimnieču, gan lietišķo sieviešu vidū - lielu uzmanību piesaista spēja netraucēt sievietes aizņemtos darbus un procesus un tajā pašā laikā efektīvi rūpēties par sevi. Zeķes un impregnēti cimdi ir laba izeja, kad nepieciešams uzklāt krēmu, taču nav iespējams atrauties no pašreizējā procesa.

Novecošanās novēršana

Lai roku āda nebūtu jāatjauno pēc iespējas ilgāk, var nodarboties arī ar novecošanās profilaksi – šajā komplektā ir iekļauta vesela virkne procedūru, kas palīdzēs aizkavēt vecuma pazīmju parādīšanos uz vairākiem gadiem. . Pastiprināta aizsardzība kopā ar masāžu ir vienkāršākā novecošanās novēršanas versija. Svarīgi pievērst uzmanību keratinizētās ādas noņemšanas procesam, šim nolūkam jāizmanto dažādi skrubji un pīlingi, kā arī maigi mehāniski jātīra rokas.

Ieteikumu kopums būs nepilnīgs bez vienkārša, bet tajā pašā laikā pareiza un nepieciešama padoma: lai roku āda paliktu jauna un gluda, ir jēga rūpīgāk aplūkot savu uzturu. Varbūt jums ir nepieciešami vitamīni un barības vielas, jo ādas stāvoklis ir atkarīgs ne tikai no kopšanas par to, bet arī no ķermeņa stāvokļa kopumā. Savlaicīga vitamīnu deficīta novēršana var atturēt ādu no asiem ar vecumu saistītiem lēcieniem, kas nozīmē, ka, sākot regulāri lietot vitamīnus no aptiekas, roku ādas vecums var tikt ievērojami atlikts.

Var izmantot tautas līdzekļus, tomēr ir jēga padomāt, ko un kā uzklāt uz ādas – ne visi paštaisītie sastāvi ir vienlīdz nekaitīgi, diezgan bieži nepareizi aprēķināta aktīvo vielu deva izraisa kairinājumu vai alerģiskas reakcijas.