Sejas un ķermeņa atjaunošana

Jaunībā ir dabisks skaistums. Ja āda ir veselīga, tā izskatās stingra un svaiga, neprasot no mūsu puses papildu pūles. Bet laiks iet, vispirms parādās pirmās ar vecumu saistītās izmaiņas, tad tās kļūst arvien vairāk. Sākot no aptuveni 25 gadu vecuma, ādas skaistuma uzturēšanai ir nepieciešamas īpašas darbības. Mūsdienu kosmetoloģijā ir plašs ādas atjaunošanas metožu klāsts, kas ļauj sasniegt iespaidīgu efektu un ilgstoši saglabāt veselīgu izskatu un jauneklīgu ādas mirdzumu.

sejas ādas atjaunošanas procedūra sievietēm

Piesakieties pie kosmetologa tuvākajā klīnikā. Ārsts novērtēs jūsu situāciju un ieteiks jums piemērotas atjaunošanās metodes. Atjaunināšanas procedūras parasti tiek veiktas šādās jomās:

 • seja,
 • Rokas,
 • kakla izgriezuma zona.

Sejas un ķermeņa atjaunošanas metodes

 • Plazmas celšana. Ar vecumu saistīto izmaiņu korekcija tiek veikta, izmantojot vietējo (pašu) plazmu. Plazma ir šķidruma daļa asinīs. Asinis tiek ņemtas, ar centrifūgas palīdzību tiek atdalīta plazma, kurā glabājas trombocīti (šādu plazmu sauc par bagātu ar trombocītiem); tad injekcijas tiek veiktas problemātiskajā zonā. Lietojot paša pacienta plazmu, tiek novērstas saderības problēmas un alerģiskas reakcijas.
 • Biorevitalizācija un bioreparācija - injekcijas paņēmieni estētisko izmaiņu korekcijai, piemēram, sausa āda, mazu un lielu grumbu parādīšanās uz sejas, kakla, dekoltē, pigmentētiem veidojumiem, vietējiem tauku nogulsnēm (dubultzods). Visu zāļu galvenā sastāvdaļa ir hialuronskābe.
 • Kontūrplastika ir neķirurģiska metode, lai koriģētu ar vecumu saistītu izmaiņu pazīmes sejas ādā un tās kontūrās, izmantojot pildvielu injekcijas, it īpaši absorbējamos želejas, kuru pamatā ir hialuronskābe un kalcija hidroksiapatīts. Šīs procedūras laikā tiek koriģēts sejas kontūrs, pievilkta novecojošā āda, izlīdzinātas grumbas ar vēl vispārēju atjaunojošu efektu.
 • Botulīna terapija. Botulīna toksīna preparātu injekciju mērķis ir atslābināt sejas, kakla, dekoltē sejas muskuļus, lai mazinātu muskuļu hiperaktivitāti. Rezultātā tiek panākts izteikts mīmisko grumbu korekcijas efekts līdz to pilnīgai izzušanai.
 • Mezoterapija ir injekcijas paņēmiens estētisko izmaiņu korekcijai ādā, daudzkomponentu kokteiļu izmantošanai, kas ietver dažādas aktīvās sastāvdaļas, un ne tikai hialuronskābi. Izvēloties kokteiļa sastāvu, jūs varat atrisināt dažādas problēmas.
 • Ozona terapija ir fizioterapijas ārstēšanas veids, kas ietver ozona gāzes izmantošanu. Kosmetoloģijā tiek izmantotas ozona un skābekļa maisījuma injekcijas problemātiskajā zonā. Procedūra aktivizē kolagēna un elastīna veidošanos, paātrina vielmaiņas procesus un stimulē vietējo asinsriti. Audu oksigenēšana palīdz uzlabot ādas stāvokli un izskatu.
 • RF pacelšana. Ģimenes ārstu kosmetoloģijas un profilaktiskās medicīnas centrā tiek veikta RF adatu pacelšana, kurai tiek izmantota kosmētikas INMODE kombinācija ar Fractora stiprinājumu. Procedūra ietver mikrodatu ietekmi uz dziļajiem ādas slāņiem un sasilšanu līdz 65 ° C. Notiek fibroblastu stimulēšana, ādas rāmja veidošanās no kolagēna-elastīna šķiedrām. Maksimālais efekts tiek sasniegts pēc 6 mēnešiem: āda kļūst stingra un saspringta, ievērojami samazinās grumbu dziļums un skaits.
 • SMAS liftings ir sejas un ķermeņa audu bez ķirurģiska pacelšana, izmantojot fokusētu ultraskaņu. To veic, izmantojot aparātu Ultraformer (tikai Kosmetoloģijas centrā). Procedūra veiksmīgi aizstāj plastisko ķirurģiju: tai nav atveseļošanās perioda, kas ļauj saglabāt ierasto dzīves ritmu. Pietiek ar vienu sesiju, lai rezultāts ilgtu no 1 līdz 3 gadiem. Redzamais efekts palielinās 6 mēnešu laikā pēc procedūras.
 • Termoliftings (izmantojot INMODE kombainu) ir ļoti efektīva tehnika, lai apkarotu ar vecumu saistītas izmaiņas (piemēram, ādas tvirtuma un elastības samazināšanos, grumbas, celulītu), kuras pamatā ir RF tehnoloģija. Ļauj ātri un vienmērīgi apstrādāt audumus vajadzīgajā dziļumā. Kurss sastāv no 4-6 procedūrām.
 • Sejas pārveidošana ar novatorisku produktu PROFHILO ir injekcijas paņēmiens. PROFHILO tiek uzskatīts par revolucionāru produktu, kas ļauj sasniegt vienlaikus liftinga efektu un mitrināt ādu. Ātri (dažu nedēļu laikā) un ilgu laiku (no 6 mēnešiem vai ilgāk), lai sasniegtu spēcīgu atjaunojošu efektu, novēršot ādas novecošanās pazīmes.
 • SPRS terapija. Atšķirībā no citām kosmētikas metodēm, kas vērstas uz esošo ādas šūnu stimulēšanu un atjaunošanu, šī metode ļauj atjaunot šūnu materiālu. Tiek izmantoti pacienta paša fibroblasti, kurus kultivē īpašā barības vielu vidē un pēc tam injicē problemātiskajā zonā. Āda iegūst "otro vēju".