Visi veidi, kā atbrīvoties no grumbām ap acīm

Grumbas ap acīm ir normāla izaugsmes sastāvdaļa. Āda šajā zonā ir plāna, un sejas kustības ir ļoti aktīvas. Tātad līdz 25 gadu vecumam vīrieši un sievietes no ārējiem acu stūriem sāk redzēt plānas līnijas - "vārnu kājas". Ja jūsu mērķis ir atbrīvoties no tiem, mēs jums parādīsim, kā to izdarīt.

Biorevitalizācija un mezoterapija

Šīs procedūras ir piemērotas ne tikai grumbu likvidēšanai ap acīm, bet arī to novēršanai. Ar hialuronskābes injekciju vai vitamīnu kokteiļu palīdzību mēs no iekšpuses atgriežam ādu jaunības stāvoklī. Noderīgas vielas stimulē elastīna un kolagēna ražošanu (tieši šie proteīni ir atbildīgi par tā blīvumu, gludumu un jaunību). Procedūru kursa rezultātā grumbas tiks piepildītas ar jaunām šūnām, āda kļūs mitrināta un elastīga.

ādas atjaunošanas rezultāts ap acīm

Botulīna terapija

Jebkuras izteiksmes grumbas var noņemt ar botulīna toksīna preparātiem. Apkārtnē ap acīm parasti tiek izmantots Botox vai Dysport. Dysport gadījumā būs nepieciešamas apmēram 40 zāļu vienības, ja tiek izmantots Botox, tad pietiek ar 10-12 vienībām.

Izpausmes grumbas veidojas, kad muskuļi, kas atbildīgi par sejas izteiksmi, pastāvīgi ir labā formā un neatslābst. Ja ap acīm ir grumbas, apsveicam! Tas nozīmē, ka jūs daudz smaidāt. Botox injekcijas mazina muskuļu sasprindzinājumu, kas ir izveidojies gadu gaitā. Nedēļu pēc procedūras muskuļi atslābina, spazmas pazūd, āda iztaisnojas, grumbas pazūd. Efekts ilgs apmēram sešus mēnešus.

Frakcionēta lāzera atjaunošana

Frakcionēta atjaunošana ir tad, kad ādu apstrādā nevis ar cietu lāzera staru, bet ar mikroskopiskām plūsmām ar simtiem staru, kas ir plānāki par cilvēka matiem. Tas ir drošāk, efektīvāk un mazāk traumējoši. Lāzera starojuma siltuma ietekmē tiek iznīcināts vecais bojātais kolagēns, tumšais pigments un citas ādas novecošanās pazīmes. Āda kļūs stingra, un grumbas tiks izlīdzinātas. Ja jūs apstrādājat visu ap acīm esošo zonu ar frakcionētu lāzeru, arī augšējais plakstiņš nedaudz savelks, un apgabals zem acīm kļūs gaišāks.

Nebūs nepieciešama ilgstoša rehabilitācija: pirmo reizi pēc slīpēšanas būs apsārtums un pietūkums. Pulēšanas efekts jūs iepriecinās apmēram gadu.

Kontūrplastika

Jā, arī šādas smalkas grumbas ir piepildītas ar pildvielām. Jums vienkārši nepieciešami īpaši vaļīgi preparāti un kosmetologa prasme injicēt pildvielas, izmantojot blanšēšanas tehniku. Tehnikas būtība ir virspusēja pildvielas ievadīšana visā grumbas garumā. Šajā gadījumā rezultāts būs acīmredzams uzreiz pēc procedūras, grumbas tiks nekavējoties izlīdzinātas. Efekts ilgs 7-12 mēnešus.

Mesothreads

Ja papildus vārnu kājām jūs uztrauc vispārējs tonusa zudums ap acīm, varat apsvērt iespēju mesothreads. Kosmetologs noregulēs pavedienus tā, lai rezultātā grumbas iztaisnotos, pazustu maisi un krokas zem acīm, savilktos pārkarošais plakstiņš.

Mezoteli ir plāni diegi, kas izgatavoti no pašabsorbējoša dabiskā polimēra, polidioksanona. Šis materiāls neizraisa alerģiju: tas jau sen tiek izmantots kā šuvju materiāls ķirurģijā. Šādi pavedieni izšķīst 5-7 mēnešos, pakāpeniski sadaloties oglekļa dioksīdā un ūdenī. Šajā laikā mesotvijas ir apaugušas ar dabīgu kolagēnu un elastīnu, kas veido jaunu ādas skeletu. Šis rāmis kalpos pāris gadus, pirms audumi atkal sāks stiept un krist.