Lietošanas instrukcija Biorecin

Biorecin krēma lietošanas instrukcijas

Grumbas ir nepatīkamas visām meitenēm Latvijā, un viņas vēlētos no tām atbrīvoties. Tagad tas ir iespējams, izmantojot novatorisku rīku. Biorecīns ir biezs pienains krēms ar ārstniecības augu smaržu. Tās izmantošana palīdzēs izlīdzināt dermatoloģisko atvieglojumu pēc iespējas īsākā laikā, lai paātrinātu apmaiņu dermā.

Biocerin krēma lietošanas instrukcija

Labākais lietošanas laiks ir rīts un vakars. Patiesībā šajās stundās atjaunošanās kustības audos pārsvarā ir aktīvas.

Kā lietot Biorecin krēmu? Procedūras priekšvakarā jums jātīra seja ar ūdeni un ziepēm vai citiem higiēnas līdzekļiem, nosusiniet to. Tālāk no caurules jāizvelk vēlamā krēma pārpilnība un jāsadala ar plānu plēvi uz ādas. Lai paātrinātu Biorecin krēma uzsūkšanos, ir lietderīgi to nedaudz ieberzēt ar apļveida masāžas kustībām. Liela uzmanība jāpievērš vietām pie lūpām, acīm, starp uzacīm.

Kursa ilgums - viens mēnesis. Ar izteiktām, ļoti dziļām grumbām ieteicams to atkārtot pēc 10 dienu pārtraukuma. Nepieciešams laika periods, lai organisms varētu pielāgoties lielam metabolismam. Sākotnējie rezultāti būs lieliski redzami pēc nedēļas piemērošanas.

Lai palielinātu terapeitisko efektu, nav nepieciešams pievienot Biorecin devas. Galu galā tas satur bioloģiski aktīvas sastāvdaļas lielā koncentrācijā. Tie ir pilnīgi pietiekami, lai ātri izlīdzinātu un savilktu ādu.

Īsas lietošanas instrukcijas
Kā lietot Nedrīkst
1. Notīriet seju, izspiediet nedaudz krēma un ar apļveida kustībām noberziet ādu. Nelietojiet krēmu ilgāk par 30 dienām pēc kārtas, pēc pirmajiem rezultātiem nepārtrauciet kursu un nepalieliniet Biorecin devu.
2. Lai iegūtu labākos rezultātus, lietojiet Biorecin no rīta un pirms gulētiešanas.
3. Var izmantot ādas kopšanai katru dienu un zem kosmētikas. Ja nepieciešams, varat atkārtot kursu pēc 10 dienām.

Biorecin krēma lietošanas iespējas

Vissvarīgākais ir pabeigt ārstēšanas kursu, neapstājoties pēc starpposma rezultātiem. Jūs nevarat vienkārši pārtraukt lietot krēmu, nepabeidzot pilnu kursu, jo tas šo efektu neapstiprinās un neļaus pilnībā izbaudīt rezultātus pēc uzklāšanas. Tāpēc jums skaidri un uzmanīgi jāievēro norādījumi.

Lietošanas indikācijas

Biorecin krēms pret novecošanos padarīs jūsu meiteni jaunāku. Viņš efektīvi cīnās ar šādām ar vecumu saistītām problēmām:

  • Krokās starp uzacīm.
  • Sausa āda.
  • Gļēvums.
  • Bāla sejas krāsa.
  • Grumbas ap lūpām.
  • Zilumu parādīšanās, maisi zem acīm.

Kontrindikācijas lietošanai

Biorecin - krēms pret grumbām noteikti ir drošs, jo tā sastāvs ir izgatavots tikai no dabīgām sastāvdaļām. Viens lietošanas ierobežojums ir personiska alerģija pret kādu no sastāvdaļām.